Motto "Komunikujme jednoduše, pohodlně a efektivině" je stěžejní filozofií společnosti Alphatech Technologies s.r.o. 

Naším cílem je nabízet spolehlivá, kvalitní, oveřená a cenově dostupná telekomunikační řešení. Řešení, která snížují náklady na provoz, zkvalitňují komunikaci jak se zákazníky, tak i spolupracovníky uvnitř Vaší společnosti.  

Výroba je řízena dle standardu ISO 9001:2001.

Naše řešení a produkty jsou aktivně užívány mobilními i alternativními operátory jak v Turecku, tak i na Slovensku, ve Francii či Španělsku. Mezi odběratele patří i nádnárodní výrobci výtahů. Produkty jsou vhodné jak pro segment malých a středních podniků, tak i pro nadnárodní společnosti. Státní instituce, úřady, zdravotnická zařízení patří mezi další významné zákazníky. Pro segment domácností a malých firem jsme připravili cenově dostupná, ale zároveň i vysoce efektivní řešení pro úspornou a efektivní komunikaci. Tísíce firem po světě a řada institucí v zemích EU již prověřily kvalitu a spolehlivost našich produktů a řešení.

Společnost Alphatech Technologies s.r.o. a naše síť integračních partnerů Vám společně nabízejí včasné dodávky, standardně poskytují vysoce profesionální technickou podporu. Společně jsme flexibilní a nasloucháme Vašim přáním, požadavkům. Vnímáme Vaše vstupy a nápady.

Přidejte se k nám a "Komunikujme jednoduše, pohodlně a efektivině" společně...

Naše budova

Co je nového v Alphatech Technologies s.r.o.?

Sledujte novinky na https://www.alphatechtechnologies.cz/en/news